<ona> cauky. tak co ta tvoje nova netova laska?
<on> poslala mi odkaz na libko
<ona> no a?
<on> je to moje segra
<ona> reknes ji to? 😀
<on> ani nahodou vis co jsme si psali za prasarny??????? jsem se malem zblil jak jsem to uvidel
<ona> heh to neni dobry
<on> proc?
<ona> lucka ted sedi vedle mne

No tak jako je to jen internet, že :-), nebudeme se ihned pohoršovat nad takovými detaily, jako je sexuální (internetová) tenze mezi sourozenci. Je to pořád lepší než si jít přivydělat do live porno klubu v hlavním městě, kdy vám … ale raději ne, nebudu to tady rozepisovat, to by nebylo hezké.

Jo, ten stan. Prodám stan. Totiž mimozemšťané prý ukradli angličanovi psa a stan. To se skutečně stane jednou, maximálně dvakrát za deset let. Realita je pochopitelně daleko prozaičtější, jenže když zaměníte mimozemšťany za cigány, nebude to vypadat tak „in“ a také nebude článek politicky korektní, že? Od cigánů se navíc nově distancuje též valná většina romů a to je již co říct!

Mimochodem věděli jste, že mezi nejčastější příjmení cizinců-mužů patří Nguyen? Určitě ano. Nguyenů za svůj život potkáte hodně. Druhé nejčastější je pak Tran, Pham, Le či Vu. Na místo sedmé se vloudil nějaky Popovych, Kovach, Ivanov, pak samé citoslovce a až kolem dvacítky je třeba Horváth. Nicméně mým favoritem je asi  Mělňyk, který skončil na místě dvacátém. Něco mi říká, že to jen tak brzy někdo nepřekoná.

U žen vévodí, překvapivě, Nguyen. Jak se zdá, s kvalitou a originalitou příjmení jsou na tom přistěhovalci podobně jako zboží, které často prodávají. Na třetím místě je pak Nguyenová. To už je zajímavé. Následuje řada zvuků a následně Popovych je až na místě patnáctém. Místu šestnáctému vévodí paradoxně Nováková a dvacítku pak uzavírá nezajímavá Kim. Mrzuté, čekal jsem větší orgie.

Tak, kdo se prokousal tou nudnou statistikou až sem, může si vychutnat inteligentní veverku.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *