Hynko, Vilémo, Rudmilo!

Nezdá se to, ale ve svém životě nejsem zvyklý příliš plánovat, zejména plánovat s rozumem. Důkazem budiž řada mých nedávných fatálních rozhodnutí. Mám rád do jisté míry překvapení, rád improvizuji a tak se není co divit, že do spousty věcí zahučím jak paris hiltonová do koksu.

Moc jsem také neplánoval, když jsem si na internety zadal do seznamky pro lidi inzerát následujícího znění:

Nezaměstnaný, tedy vlastně spisovatel a překladatel na volné noze s hlubokým smyslem pro humor hledá dívku na seznámení – ne blbou, ne kuřačku, pro společné chvíle. Zájem mám pouze o nezadané a plodné ženy mladší než jsem já sám. Můj život je dynamický dle potřeby, tudíž třeba nedávno jsem se rozhodl nakoupit, což se z pohledu cen vajíček ukázalo jako velmi penetrační zážitek. Jsou chvíle, kdy odbočuji od tématu a nedokáži udržet myšlenku, každopádně opustit se mi ji daří ještě docela dobře. Je mi okolo třiceti lét, nicméně cítím se na zhruba dvojnásobek, za což rozhodně nemůže můj sedavý způsob života za počítačem a takřka nulová kardio zátěž, pakliže tedy nepočítám výšlap do prvního patra obchodního domu, kde sídlí burger king. Neberu drogy, kam řadím též marihuanu a očekávám totéž od ženy. Zatím jsem žádnou takovou nepotkal, jelikož všechny buď aktivně hulí, kouří, polykají antidepresiva či mají tetování nebo piercing. Přestože jsem velice tolerantní, doma bych takový čoudící jehelníček s výkyvy nálad rozhodně nechtěl. Nemám zájem pouze o sex, ale veselku za 14 dní vztahu rozhodně nečekej.

Očekával jsem tisíce radostných e-mailů a stovky SMS zpráv, takže jsem preventivně z telefonu smazal obě dvě smsky od rodičů a jednu od operátora a těšil se na tu záplavu konverzace a seznámeníchtivých ženštin. Po zhruba dvacetičtyřech hodinách přišly první dvě odpovědi. V prvém případě šlo o nabídku placeného kvalitního sexu, pravděpodobně se ženou, a v případě druhém na mě čekal vzkaz od slečny z jihomoravské metropole, která ocenila mou originalitu, jakož i počínající pleš. Příště nejspíše přehodnotím použití mé vlastní fotografie.

Již se velmi těším na první rande, až budu moci slečně verbálně uspokojit všechny její všetečné otázky, to bude tuze veselé. Je však třeba být trpělivý – chápu, že inzerát je na poměry běžných žen poměrně delší a přestože jsem se snažil psát pomalu, ne každý umí číst dostatečně rychle. A tak zatímco nezadané slečny nekuřačky bez piercingu louskají má vlídná slova, já zůstávám velkým optimistou. Trochu mě akorát znepokojuje množství mužů navštěvující můj inzerát, jelikož procentuélně překračuje víc než pomyslnou čtyřprocentní hranici (tj. cca 20%). Asi nějací fetišité na počínající pleš, zdá se. Jsem sice mysl otevřená, ale ne zase tolik!

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *