Tak jsem zase po čase dospěl do fáze, že je potřeba sem nasoukat nějaká ta písmenka. Moment. To je nějaká rozbitá věta. Vidíte? Týden člověk nepíše nic kulturního, a již takový úpadek. Fuj. Stydím se.

A to rozhodně více, než jistý perverzní  strejda z hitlerovy rodné země, kde trýznil a souložil celou svou rodinu ve sklepě. Ano, řeč není o nikom jiném, než o jistém jośem fritzlovi.

Vybudovat exkluzivní hnízdečko lásky pro zamilované páry rozhodl se za pomoci svých právníků právě josef fritzl, který chce pronajímat svůj dům se sklepem, kde věznil svou dceru vč. potomků. Také se chystá sepsat paměti, za které mu britský bulvární tisk slíbil čtyři (slovy: 4) miliony euro mincí, pokud v nich vylíčí, co se ve sklepě událo. Tak nevím, jestli větší hyeny jsou jeho právníci, nebo on sám.

To je skutečně možné jenom v kapitalismu, jak trefně poznamenal jeden můj kolega, který sobě nedávno zakoupil vakuovou pumpičku (prý na bi-cykl). Leč, to sem nepatří.

Kromě knihy a pronájmu hodlá ještě fritzl natočit hudební CDčko. Hudba má být ve stylu house a debutovat hodlá prvním signlem pod názvem Wunderwoll mit Verwandten (volně lze přeložit jako: skvěle s příbuznými) už koncem roku.

Na trhu se mají také brzy objevit speciální preclíky – tzv. fritzlíky z jemného těsta a příchutí viny.

Nuže pokud nemáte kde bydlet nebo máte rádi velice drsný způsob kopulace (třeba s koněm, vlastním dědou či osm let pohřbenou veverkou), rozhodně o pronájmu můžete uvažovat.

Z jiného sudu jsem se dočetl, že Saudové chtějí konfiskovat domácí mazlíčky.

Mladí muslimové podle kleriků zneužívají zvířata i k tomu, aby se snáze seznámili. „Šíří se fenomén mužů využívajících psy kočky ke kontaktování žen a obtěžování rodin,“ upřesnil Usmán Usmán ze saúdské Komise pro šíření ctnosti a bránění neřestem.

Hmm, to dělám vlastně taky. Tuhle jsem vzal kapra a… No ani to raději nebudu psát! Každopádně ministerstvo pro bránění neřestem nám tady skutečně chybí. Asi ti naši politici vědí proč – k čemu by jim bylo, když by vlatně bránilo výkonu jejich „povolání“.

A závěrem: Smrdět za peníze? Proč ne. Kdo četl někde větší a do očí bijící kýč, nechť napíše čárku do komentářů níže.

Share

2 Responses to “Hnízdečko lásky u fritzlů? Proč ne!”

  1. Čárka. Je to naprosto stupidní. Oni se nemyji? Cetla jsem, ze kdyby cela Evropa prestala na tri mesice pouzivat jakoukoli kosmetiku, vyresilo by to hladomor zemi tretiho sveta na … zrejme dobu urcitou. Myslim, ze dobre polovine vsech tech serepeticek, co mam, bych se klidne vzdat mohla. Myslo bych si teda nechala a treba jeste nejaky prikoupila pro nektere z kolegu 😉 … Kruci, pjeknej Enter 😉

  2. Čárka. Je to naprosto stupidní. Oni se nemyji? Cetla jsem, ze kdyby cela Evropa prestala na tri mesice pouzivat jakoukoli kosmetiku, vyresilo by to hladomor zemi tretiho sveta na … zrejme dobu urcitou. Myslim, ze dobre polovine vsech tech serepeticek, co mam, bych se klidne vzdat mohla. Myslo bych si teda nechala a treba jeste nejaky prikoupila pro nektere z kolegu 😉 … Kruci, pjeknej Enter 😉

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *