Nebo možná ne toliko haha, ale prostě haha dostatečně. Kdo nadpisu nerozumí nechť sobě zakoupí brýle.

Tytubní videa v poslední době jely poměrně politicky (tj. velmi pomalu), pevně věřím, že to byl problém dočasný. I když je také dost možné, že už na konci té datové roury sedí úředník EU a kouká na to video před vámi a kontroluje, zdali v něm není něco závadného co by nevyhovovalo vyhlášce EU-345/E/§45/BANAN. Přece jen, politická korektnost je něco, bez čeho bychom nemohli být.

Takže, vzhůru na to:

I kachny si dokážou užívat. Možná o něco více, než když se nacházejí v medové krustě a okolo mají zelí a knedlíky. Každopádně díky tomuto snímku nabývá výraz namazaná kachna úplně jiného rozměru.

Možná jste nedávno (či dávno, to je jedno) zjistili, že se vám více než klasická kachnička zamlouvá donald duck. Vzpomínám si, že jako dítě jsem měl kuchařku (něco jako vaříme s Donaldem) a v ní byly ilustrace tohoto bezpohlavního jedince (v různých situacích, např. též ve sprše) a uvažoval jsem, proč, když je bezpohlavní, nosí okolo pasu ručník, když jde právě ze sprchy. Díky tomu jsem alespoň došel k pohlavnímu závěru, že jej autor považoval za muže, páč jako žena by ten ručník měl logicky omotán trochu výš (donald, nikoliv autor).

To jsou takové drobnosti, které vám prostě nedají celé dětství spát. A ani na vysoké škole filozofického směru se tyto důležité otázky neřeší. Prostě díra v edukačním systému tohoto kusu zemské kůry.

Leč o tom jsem hovořit nechtěl. Chtěl jsme říct, že pokud jste v době poslední zjistili, že je potřeba vašim blízkým říct, že nebudou mít vnoučata (nebo alespoň ne ta vyrobená klasickou cestou), tak níže naleznete snímek, takový tutoriál, který vám blíže ukáže, jak na to:

Kterak doma rodině sděliti, že jste homosexuál aneb ideální reakce na coming out.

Tak něco řekni ne, celej den ti mele huba a teďka mlčíš kurva drát.“

A co vy? Jak jste doma oznámili svou orientaci? S citem? Bez citu? S ledem? Bez ledu? Také si myslíte, že kurva a drát jdou k sobě relativně dobře? A myslíte si, že v „rodinách“, kde homosexuálové adoptují dítě, je potřeba oznamovat, pokud takové dítě zjistí, že je heterosexuál? Mělo by se za to potom stydět, jako je tomu v případě opačném? Co na to jan tleskač? Byl ten gay? A vyhodili rychlé šípy červenáčka právě proto, že nebyl stejně jiný, jako byli oni?

Co takový slon, může se naučit kreslit?

A snědli byste dítě, pokud by bylo uplácané z dortu? Nebo naopak? No posuďte sami.

A závěrem dvě kratičkosti ze života jiných tvorů:

Alien vs Predator – společné bydlení

Alien vs Predator – partička pokru

To by pro dnešek mohlo docela stačit. Za některé z dnešních odkazů děkuji obětavým kolegům, kteří namísto toho, aby čas v době pracovní naplnili skutečnou prací, se snaží objevit co nejneprobádanější zákoutí internetových vod a doručit opravdu skvostné zajímavosti.

A abych nezapomněl – vy, kdož mi spíláte, že se vám na prvního apríla ještě nic nestalo, tak si všimněte podtrženého výrazu ještě. Apríl v mém podání platí celý měsíc duben. Ať chcete nebo ne :-). Takže střezte a třeste se!

A na absolutní závěr jedna recenze elektrického vozidla G-Wiz – bezpečnostní prvky, výdrž, jízdní vlastnosti, interiér a nechybí ani opravdový crash test či zběsilý závod se stolem poháněným čtyřmi statnými muži v bílých pláštích.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *