Řekla a znechuceně mou nabídku odmítla.

Je v podstatě hodně těžké se ženám zavděčit, nehledě na jiné věci, které je těžké s nimi či pro ně dělat. A tak jsem uzené sépie pozřel sám a zbytek vyhodil do koše odpadkového. Načež jsem byl obviněn z plýtvání potravinami, na což jsem odvětil, že jsem vyhodil pouze její polovinu. Zbytek večera jsem strávil sám. Překvapivě. Nechápu jak si lidé můžou chtít ženy dobrovolně uvazovat na krk a dávat jim do sedmi let 50% veškerého majetku a mnohdy též dvě až čtyři čtvrtiny svých dětí…

V poslední době jsem neměl mnoho času psát sem ty nebetyčně (ne)zbytné informace a podivnosti. Důvodem je práce. Ano, výraz, kterého se štítí většina cigánů, manažerů, státních úředníků a zaměstnanců ČEZu. Já se práce neštítím. Spíše je to tak, že se na mě práce lepí asi jako Hiltonovic Paris na kokain. Jinými slovy lepí se na mne neskutečně hodně. Skoro se mi chce napsat, že až neskutečně tuze hodně.

Ale tím vás zatěžovat nechci, nebylo by to zajímavé. Psát totiž o lidech s extrémními komplexy, problematickým vztahem k výsledkům své práce, k pracovní morálce, potažmo k pracovním vztahům samotným, by dozajista bylo plýtvání nulami a jedničkami, ze kterých tento text de fakto vzniká.

Pojďme k něčemu veselejšímu – vědci si před léty položili otázku: „Lze orgán lásky vypěstovat v laboratorních podmínkách?“ A odpovědí je – téměř ano! Mám akorát jednu nepříjemnou zprávu pro ty, kteří na konci předchozího odkazu očekávají zbytnělé penisy či chlupaté gínyva – ani jedno z toho tam nenaleznete. Hanba vám vy neromantické duše plné obscénních pubescentních představ!

Za pár let se tak dozajista dočkáme instantních lidí. Prostě si v sámošce koupíte pytlík. Na něm bude z jedné strany napsáno PhDr., Ing., MBA nebo třeba Bc. (ty budou levnější) a na straně druhé  se po odlepení Petriho misky dočtete: „zalejte vroucí vodou až po okraj a nechte dvacet let odstát“ (ale pozor na falešné reklamy – např. 20yr virgin, tedy 20letá panna nemusí být nutně žena, ale třeba také průměrný (č)vuťák hrající WoW). Výrobcem bude přední čínská továrna, která akorát v noci vypne stroje na nápisy adibas a z pod stolu vytáhne in vitro sadu junior a započne přípravu (a kdo někdy viděl záchody v číně ví, že ve sterilních podmínkách to rozhodně nebude).

Už dříve jsem si pokládal otázku, odkud se ti vypatlanci na ICQ berou. Pravda, většina ještě nemá ani pubescentní ochlupení (v nosních dírkách, pochopitelně), ale to je neomlouvá z nemotorného vyjadřování na úrovni špatně naprogramovaného robota. Nakonec jsem zjistil, že stejně jako zmrdimanažeři, mají i tito „lidé“ svůj generátor vypatlaných hlášek, které následně rozesílají na všechny strany.

A závěrem jeden tuze užitečný program pro vaše PC. Využijí jej především majitelé koček. Myšleno koček čtyřnohých. Program je schopen zjistit, když vám zrovna kočka chodí po klávesnici. Na základě tohoto zjištění ji zamknout (tu klávesnici, ne kočku) a následně vyděsit zvukem (tu kočku, ne klávesnici). Inu, velmi užitečné.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *