Emigrace do Španělska

Milí čtenáři tohoto obskurně laděného plátku. Jistě velmi rádi uslyšíte, že jsem před pár měsíci emigroval do Španělska, což také bylo důvodem, že jsem přestal psát výživné články právě sem. Leč, to se nyní radikálně změní, neboť jsem se rozhodl plně vás začít informovat o mém životě ve španělsku aneb o životě v mikrovlnné troubě. Pohodlně se usaďte, uvařte si kávu, čaj, medovinu či nalejte něčeho tvrdšího a pokud se ničeho nedržíte, určitě se chyťte, neboť bude to jízda věru penetrační a rozmnožovacíorgányrvoucí.

Než se zeptáte proč, ptejte se raději jak. Přesto vám odpovím. Proč jsem se rozhodl pro emigraci do Španělska, přesněji na jih Španělské spolkové republiky? Prvním důvodem byla nabídka, která mi byla učiněna, v podstatě. Druhým důvodem pak prognóza českých politiků, že o rozšíření D1 o další pruh se začne hovořit teprve v roce 2050. DVATISÍCEPADESÁT!!! To znamená že se toho nedožiju a nejspíše ani moje děti. Kromě toho v té době už budou mít lidé daleko jiné starosti. Většina zemí bude válčit s araby o vodu, jen v česku se bude vymejšlet jak vylít další miliardy do prdele prostřednictvím lukrativní zakázky.

Pokud se ptát

e, co ve Španělsku dělám, pak vězte, že nyní prodávám v Málaze na stánku pomeranče a citróny, ale začal jsem původně jako prodejce toasterů. Chtěl jsem tedy úplně na začátku prodávat párky v rohlíku, ale ukázalo se, že tady o vegetariánská jídla zde není zájem. Leč, to bych mnoho předbíhal, nechte se překvapit, jak to všechno bylo doopravdy.

Nuže, nebudu vás více napínat a jen dodám, že toliko řečeno budiž úvodem.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

emigrace do španělska


Share

One Response to “Emigrace do Španělska”

  1. Roman Pecher says:

    Dobrý den.Chtěl bych s manželkou také emigrovat do španělska.
    Již jsme tam několikrát byli v okolí Mequinenzy na řece Ebro.
    Můžete mi poradit.Chceme se zříci ČR a dožít v klidu ve španělsku.
    Potřebujeme pomoc , pomůžete nám ??? Předem děkujem Pecherovi

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *