Ano, řeč nebude o ničem jiném, než opět o mentálně postižených, respektive o jejich zaměstnavateli. Kdo z vás tedy nedokáže být politicky korektní a články o poště české číst, může překliknout někam jinam.

Pošta česká, ústav dokonalých mentálně postižených jedinců se opět proslavil. Tentokráte dokázali zašantročit 50 pytlů s dopisy, které měly být doručeny v letech 2001 a 2006. Inu, samotný fakt, že doručeny nebyly není zase tak překvapivý, jako spíše to, kde se celou dobu nacházely! Takže pokud vám také chybějí nějaká PFka za rok 2001-2006, víte do které šachty jít.

Na základě této události se česká pošta rozhodla o změnu svého sloganu. Existují čtyři zvučné návrhy, vyberte ten nejlepší z nich!

(Anketa dostupná zde)

A dnešní krátké zamyšlení nad mentálně postiženými doplníme opět krátkými přepisy z křesťanského fóra:

(z debaty o evoluci)

… což bych shrnula pouze třemi slovy: evoluce je prostě lež.

Ano, taková lež, to není nějaká lecjaká věc… A ze stejného soudku:

Často diskutuju se zastánci evoluční teorie, protože jsem přesvědčen, že úzkoprse a dogmaticky přijímají evoluci aniž by ji zpochybňovali. Mě třeba vůbec nezajímá, jak bůh udělal to, co udělal. Prostě vím, že to udělal.

Uff, takové udělání…

A ještě lepší názory tam lidé mají na gay zvířátka:

Dle mého názoru, pokud je nějaké volně žijící zvíře (např. labuť) přistiženo, že se chová homosexuálně, mělo by být okamžitě zastřeleno, vydezinfikováno a použito k nakrmení bezdomovců a chudých lidí.

Hmmm, názor podivný, ale takový steak z labutě na česneku polévaný pepřovou omáčkou tří barev. Asi bych si nemohl nedat neříct.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *