Následující rady jsem kompiloval poslední léta pro budoucí generace. Jsou podepřeny dlouholetou opakovanou zkušeností mou, mých známých, blízkých či kolegů. Řazení je náhodné, nikolivěk dle důležitosti.

1. Pokud bych měl jedním slovem definovat důvod neúspěchu většiny společností, které zaměstnávají lidi, použil bych slovo „meeting“. Meeting je obvykle šestihodinová debata o něčem, co byste jindy skutečně vyřešili během několika minut v daleko menším počtu lidí.

2. Bez ohledu na to, jak velkou blbost se vám podaří říct nahlas, vždycky se najde idiot, který to vezme velice vážně. Takoví lidé se vyskytují všude a v extrémně velkém množství. Dávejte si tedy pozor na to, co říkáte a kde!

3. V rámci zachování důstojnosti si nikdy neberte na noc prášky na spaní a projímadlo najednou.

4. Když vás váš vysněný protějšek už po třicáté odmítne, je čas se zamyslet nad nesmyslností svého konání (rozuměj: je čas se na ni vysrat).

5. Zejména pokud vlastníte motocykl nebo osobní vůz, je důležité si přestat myslet, že jste nadprůměrný řidič a nad ostatními velice vynikáte.

6. Když se něco rozbije a nejde to spravit lepící páskou, přenechte vždy opravu odborníkovi!

7. Neplacený sex je ve výsledku vždy daleko dražší, než ten placený.

8. Empiricky mám ověřeno, že ženy tvrdí, že je peníze na mužích nezajímají. Z toho jsem vyvodil jednu důležitou tezi: Ženám nikdy nedávejte peníze! Výjimkou je platba za sex (prostitutka, eventuélně vlastní manželka).

9. Délka přirození, výše příjmu, spotřeba automobilu, čas projetí trasy praha-ostrava, počet orgasmů za noc – to jsou všechno nedůvěryhodné údaje, u kterých se vždy přehání.

10. Ať již budete v životě dělat cokoliv, mějte na paměti, že lidé vás nakonec vždy budou hodnotit dle toho, co jste zpackali (rozuměj: udělali trochu špatně) a nikoliv dle toho, co jste udělali správně či dokonce nezištně.

Bonusové moudro:

Řekne-li vám žena, že jí na vás připadá nejvíce sexy mozek, znamená to, že jste tlustý a ošklivý, ale zato máte peníze. Neváhejte a dejte jí kopačky.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *