Na první pohled titulek, který může vypadat skoro jako pokus o vtip! Ba co víc, skoro jako pokus o vtip v podání Petr&Ratolest Novotných. Ano, vím, některým lidem by mělo být zakázáno rozsévat výtrusnice, natož pak do samiček, které jim zplodí odlitek, který jakoby rozsévači z ****** (=prdele) vypadl.

Ale abych se dostal k podstatě toho titulku – nerad bych totiž skončil jako autoři na nechvalném portálu rudého práva kopírující bulvární magazíny jako je například blesk, idnes nebo mladá fronta, a píšící zejména o tak důležitých věcech, jako je například potenciální povolení sexu žákům během výuky.

Už samotný titulek vypovídá o demenci jeho autora, nicméně po bližším ohledání zjistíte, že tato pochybná informace pochází z ještě pochybnějšího internetového diskuzního fóra na adrese ceskaskola.cz (neklikaci zamerne). Fórum, kde tlupa umaštěných na mladé maso nadržených rádoby-kantorů a chtěli-by-profesorů odborně diskutuje (prostřednictvím tragického designu) nad svými pedofilními choutkami. Hm.

Každopádně, pomalu bych se měl dostat k jádru věci, neboť konec lidstva přijde 31. října. Přesněji 31. října 2 252 006. Zjistili to totiž učenci z holandské univerzity pod vedením Jana Van Dama. Že to zní dost tragikomicky a debilně? Že komolím Jeannu Van Dammovi jméno? Že tam asi nemaj co dělat a cucaj si data z prstu (či odjinud)? ANO! NE! ANO! Chytly se toho pochopitelně, kdo jiný než… novynki.

Nuže deprese… kromě toho, že se jedná o fázi hospodářského růstu, pojem z hornictví, fyziky či geologie, je to i stav duše. Přesněji stav duševní, jež lze charakterizovat nadměrným smutkem, pocitem méněcennosti, ztrátou zájmů, někdy ztrátou chutě k jídlu a též zpomaleným myšlením. Zejména poslední charakteristika mi připomíná, že takových vořežprutů mám kolem sebe celou řadu. Zejména v zaměstnání. Nemám však pocit, že by byli v permanentní depresi. Chm.

Každopádně tolik má deprese společného s geologií. Není to pravda mnoho, ale něco tam je. Příště, když se mě někdo zeptá, jak mi je, budu filuta a řeknu namísto ohraného „jsem v depresi“, „jsem ve vydutém reliéfu na zemském povrchu“. Tak.

A ptáte li se, proč? To nemohu říct, ale rozhodně to není kvůli tomuto, tomuhle ani kvůli tomuto podnětu íránské vlády.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *