Ač by se z nadpisu mohlo zdát, že budu hovořit o politice či českých drahách, není tomu tak! Budeme hovořit o dementech, přesněji spíše retardech a jedincích na Darwinovu cenu aspirujících.

Mimochodem děkuji za všechny krásné elektronické dopisy, které jsem obdržel v reakci na minulé příspěvky (zejména ty o sektách), a jež některé z vás poněkud popudily. Příště pište klidně rovnou do komentářů, sprostá slova to rozhodně snese! A pro vaši informaci, jsem tuze slušný člověk! Tak.

Retards, we all know one:

Jsou věci, které příroda zařídí za vás – aneb sebedestrukční mechanismus v každém teenagerovi. Prostě debil.

Tohle, zdá se, bude jeho příbuzný, velmi blízký příbuzný. Také je dost pravděpodobné, že to byli sourozenci a jejich rodiče byli rovněž příbuzní…

A takhle dokonale se mrdnout kládou do hlavy, to jsem skutečně ještě neviděl.

Toliko dementů. A co je nového? Do Japonska přichází omezení internetu! Chystá se tragický limit 30GB denně pro upstream. Ó koník čivava.

Dále jsem při vybírání schránky k bytu narazil na virovou poštovní schránku. A při té příležitosti taky na Turnerův recyklační tunel. Nemusíte být zrovna grafoman z těchto stránek, abyste zbystřili už jenom dle toho názvu. Popisek říká:

„Když vláček projede tunelem, ozve se speciální recyklační zvuk…“

To mi přijde naprosto, ale naprosto skvělé! To okamžitě chci! Jakpak asi zní ten recyklační zvuk? Třeba se ozve něco jako ve sběrně surovin když se zasekne pás: „kurva do p**če se to zase zaseklo hernajs.“

Dále se v popisu dí:

Set obsahuje 1 recyklační tunel, 1 postavičku TURNER, 1 recyklační vláček, 1 rotační vagónek. Obsahuje 2xAA baterie.

Prostě hodně působivé. Podobně jako nápis na nástěnce v panelovém domě, o který jsem nedávno zavadil při cestě za uspokojením:

Výtahy jsou v dezolátním stavu; budou opraveny, jakmile družstvo naspoří patřičnou částku.

Částka, leč, nebyla specifikována. Už chyběl jen džber na sběr mincí.

A závěrem jedni sektáři, aneb jak to vypadá, když namísto vína mešního se pije rum (pro dostatečný efekt je potřeba shlédnout celé či alespoň závěr).

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *