Cunnilingus ve skladu nápojů

Tak jsem včera usnul na gauči. Musel jsem totiž včera humidovat prakticky celý den v kuchyni, jelikož venku se rozhodli hudlaři pod mými okny hrát nejprve na húsle, posléze na orchestrální nástroje, později pak na kytáru a do toho přišla ta uřvaná cigánka a řvala na celé kolo svým chraplavým hlasem. Prostě cirkus postižených jak vyšitý. Ač ne všichni z nich hráli blbě, já si raději vybírám, kdy a co budu poslouchat a nerad jsem otrokem okolností.

Tak či tak, většinu dne jsem prospal. Zkoušel jsem si číst, to šlo, ale vždy, když jsem se hlouběji zamyslel, jsem usnul. Dokonce se mi zdál sen. Chodil jsem kolem řeky, podivného staveniště, zase tak nějak bezcílně, přestože jsem si myslel, že to cíl má, cestou jsem potkal dva australany, kterým jsem příliš nerozuměl, alespoň ze začátku. Tipuju můj mozek nedokázal správně emulovat australský přízvuk. Každopádně jeden se jmenoval divně, něco jako „taster“ a druhý ještě divněji. Už si nevzpomínám přesně, ale cosi jako happyday.

Pak jsem se nějak ocitl s neznámým spolubydlícím a s přítelkyní v podkroví, kde jsem se v jednu chvíli zrovna chystal provádět cunnilingus (na ní), ale předtím, než mohlo dojít k akci, mě poslala si umýt ruce. Nějak mi to dávalo smysl, tak jsem šel na toaletu a že se jako vyčůrám, protože jsem cestou zapomněl, proč tam vlastně jdu a logičtější bylo asi to čůrání. No a jak jsem tak čůral, tak koukám kolem, že jsem vlastně v ložnici, ve které je záchod. a v rohu klimbá v kuchyni můj spolubydlící bez tváře.

Ano, tak nějak mi to připadalo. Tak jsem tomu jako moc nerozuměl, proč se to děje, každopádně jsem se vrátil, že budu provádět na přítelkyni zmíněnou akci, když tu se otevřely dveře (průvanem). Bohužel jak jsem je dovřel, tak se otevřely znova a stál v nich nějaký kamarád mého spolubydlícího, který se suverénně sádlil dovnitř. Podotýkám, že byla noc, tak jsem ho vzal a smýkal s ním ven zatímco jsem ho všemožně inzultoval, že jako WTF tam nemá co dělat. A von se divil, proč jako, pak se probral spolubydlící a taky se strašlivě divil, co jako mi vadí, že to je normál v noci že přijde kámoš a rozrazí moje dveře do ložnice předtím, než chci provádět cunnilingus na své přítelkyni.

Tak nějak se to chvíli točilo, pak jsme se ocitli ve skladu nápojů a hádali jsme se dál. Jelikož to vše dávalo velký smysl, tak jsem se potom probudil a vše si zapamatoval.

Toť můj včerejší gaučový sen. Také jsem si na snídani udělal palačinky a na večeři den předtím objednal poprvé zde v tomto bohem zapomenutém místě pizzu. Pizza byla… španělská. Ne nejhorší, ale nacpali na ní spoustu hovězích kuliček malých namísto běžné šunky, která se dává u nás. Nechápu, ale je to tak. Aspoň, že to doručili během 38 minut a mohl jsem zaplatit kartou.Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

фантомас


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *