Copak se světě děje nového? Nic moc. V NASA přišli na to, že už dlouho neviděli 700 beden s nahrávkama přistání na měsíci, a že je tedy potřeba je prohlásit veřejně za ztracené. Chápu, taky občas něco založím, nejčastěji brýle, deštník, papuče. Ale ještě se mi nestalo, že bych poztrácel 700 krabic. Zaměstnanců je v NASA přibližně 8000, a pokud by sídlila ve východoevropské zemi, troufnul bych si tvrdit, že to zaměstnanci rozprodali na ebay. Ovšem u americké státní agentury to poměrně překvapí. Docela bych i předpokládal, že na vrátnici v NASA nebude sedět jen hloupej vratočuč, co celej den kouká na NASA TV. Ale kdoví.

Kdybyste tedy někde u popelnic našli 700 krabic s logem NASA, víte kam je odnést.

Protože je okurková sezóna, v redakci idnes.cz i novinky.cz spustili již tradiční pako-generátor zpráv-importante. Jednou z nich je například veledůležité sdělení, že nakupovat osmdesát či více mobilních telefonů v marketu ve státech se nemusí vyplatit. Dále ozonová díra se podle idnes začala hojit! A proč nám to všechno noviny přinášejí? No přece abychom věděli, že v roce 2150 už si nebudeme muset lámat hlavu s nebezpečností opalování!

Ze stejného soudku se dozvíte, že američané se distancují od opic. Prostě čím blbější téma, tím blbější článek a tím více je to všechno adidas. Tak. Gramatické hrubky, přesmyčky, překlepy i nadklepy nevyjímaje.

A díky dementovi z vyvolených už se planeta PLUTO nesmí řadit mezi planety naší slueční soustavy :(. Prý kvůli tomu, co předvedl na svém koncertě na brněnské flédě, kde odříkával nesmysly jako „já skáču a moje dredy se mnou„. S takovou pověstí prostě Pluto nemohl v naší sluneční soustavě nadále setrvávat. Nedivím se mu, taky bych prchnul.

Tak tohle všechno je ve světě nového. A kdeže jsou ty zprávy, ptáte se? To bych taky rád věděl.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *