Tak prý milování s ježkem nezabrání předčasné ejakulaci. Zpráva je nesmyslná, v novinách by se nemělo lhát. Ale už tomu tak je.

Ministr dopravy aleš řebíček se necítí vinen, že jezdí služebním vozem 150 km/h, a to i přesto, že oba (on i vůz) jsou placeni z našich daní, respektive z daní mých. Dokonce redaktory MF Dnes, jež ho takto „nachytali“, poplácal po zádech a řekl jim „dobrý chlapi, já věděl, že na mě něco ušijete… ale při jízdě na řidiče nekoukám… jsem nevinen. Říkali to kuci z poslanecké sněmovny.“

Že by blikající anténky mohly způsobovat rušení, by mě v životě nenapadlo. A můžou za to mladí lidé na straně spotřebitelů, vietnamští prodejci na straně obchodníků a pak zejména stát, který toto všechno umožnil.

A paroubek se zavázal, že nebude krást. Inu to je taky krásné. Ačkoliv se jedná o starší zprávičku, i přesto je to rozhodně hezké gesto. A teď když víme, že nebudeš krást mobilní telefony Jirko, bych byl rád, kdybys přestal okrádat stát, ve kterém žiju. Díky.

Stát nezajistil v Řecku dostatek sluníčka, pročež cestovní kancelář žádá odškodnění. Po kom? Po našem státu. Tedy chce, abych nějaké hysterické paní, co jela na dovolenou s nekompetentní cestovní kanceláří, uhradil z mých daní újmu na zdraví či co. Kam na to ti lidi chodí, to opravdu nevím.

A po půl roce si michal kraus vzpomněl, že v případě jeho kakaové aféry tomu bylo úplně jinak. Že by opět osvědčený strejda z moravy? Nebo snad manželka, přítelkyně, majitelka bordelu či podobné individuum za všechno mohlo? Ale kdeže… ony ty miliony nakonec patřily obchodníkovi se dřevem. No jo, takový dřevař, to není nějaká lecjaká věc… kvete modře, milionů má plný dvorek…

Ale co to je, nějakých pár milionů. Stát to rychle dožene na daních, poplatcích a pokutách. Třeba za pád z kola vybírá 50 tisíc korun. Krásné.

Proto, nepadejte z kola, běžte raději krást miliony, je to daleko výnosnější.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *