Budiž světlo… Ale nikoliv na nájezdech!

To jsem se zase u snídaně nasral.

Na dálničních nájezdech jsme zhasli, dí ministerstvo dopravy. Správněji by však sedělo ministerstvo popravy. Tohle fakt vymyslela nějaká skutečná kokotí hlava – kdejaký rovný úsek svítí jak vánoční stromeček se stroboskopem, ale zrovna křížení nechají zhasnout. WTF?

Snad každý motorista to jednou či dvakrát zažil – neosvětlený nájezd či sjezd, sem tam nějaký ten kužel, který navádí chaoticky někam do prdele, chybějící směrové ukazatele a v nejhorším případě cesta končící betonovým rozdělovačem. Tudíž já vidím nápad se zhasínáním jako naprosto absurdní a to i pro náš stát.

Proč proboha? Vždyť si to kurva platíme z daní, tak jaképak šetření??? Chce snad někdo rozumný šetřit zrovna na tomhle?

Korunu tomu nasadilo závěrečné tvrzení:

Ministerstvo tvrdí, že se jedná o testovací pokus. Pokud se neosvědčí, lampy se znovu rozsvítí.

Skvěle, takže najmeme brigádníka, který bude počítat počet nehod s vážným zraněním či úmrtím a za měsíc se dočkáme tvrzení: „Opatření se tuze mnoho vyplatila, protože na neosvětleném dálničním sjezdu a nájezdu zemřelo pouze o 3,5% více lidí, než je běžné“. Chmm.

Vladimir Skulačev z ruské jiždlouhodocelanelidové republiky objevil pilulku proti stárnutí a hodlá ji uvést za dva roky. Ó jak důmyslné a hodící se! Za dva roky – pche! Každý přece ví, že léta páně 2012 svět končí, tudíž pilulku si bude moci strčit tam, kde slunce svítí jen na proktologii.

Bez klobouku bos, bez končetin i koz, přeplaval kanál. A to ne jen tak ledajaký kanál, ale přesněji kanál La Manche! To je teda pěknej blb! Díky němu se teď cítím trapně, že já, ač se všemi pěti končetinami, jsem la mánč ještě ani jednou nepřeplaval! To nemohl jít třeba na mount yvyryst, kam se dnes dostane každá paris hilton, a kam v podstatě už jezdí snad i výtah? Měl by také slávu a my, kočetiny-enabled uživatelé běžného života, bychom netrpěli trapnými pocity. Chm.

Ústavní soud zrušil čtyřprocentní snížení platu soudců. To je taky dost solidní pakárna:

Jeden z jeho soudců se žalobou domáhá 2 596 korun, což je suma, o kterou údajně přišel za letošní leden. Městský soud řízení o žalobě přerušil a věc předložil Ústavnímu soudu. Podle městského soudu je snížení platů útokem na soudcovskou nezávislost.

Hajzlové jedni plzenští nevystudovaní! Jestli má jejich nezávislost cenu svkostně vysokých 2 596 Kč měsíčně, tak ať táhnou klidně do prdele. To už se vyplatí soudit na způsob pana lynče nebo pana mačety. Nevidím jediný důvod, aby takový soudce ve svém stavu setrvával.

No, a zakončíme možná něčím veselejším:

„Finský vrchní soud řešil případ lékaře, který vsadil na staré metody vyšetření, které prý znal od porodních bab. Rozhodl se ochutnat bradavku dvacetileté dívky, která si stěžovala na nepříjemný výtok.“

Pacientka mu prve dala souhlas, ale následně se rozhodla lékaře žalovat. Prohrála i u odvolacího stání. Bodejď. Otázkou zůstává – pomohla zmíněná diagnostická metoda?

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *