To je pořád něco. Celý týden trpím zablokovanými zády a hned jak je cvičením trochu rozvolním, objeví se další legrace – bolest svalů v levé dolní končetině (čti: noze). A ne jen tak ledajaká, ale vedoucí z bederní páteře až k lýtku. Zvláštní. Vtipné je, že se to týká jen a pouze nohy levé. Můj laický pohled mi říká, že k tomu došlo v průběhu akutních dní, kdy mě bolest zad sužovala tak, že k napřímení bylo potřeba přenést váhu na jiné funkční svaly, nejspíše tedy ty na nohách a ty jsou nyní přetížené, respektive ty na levé straně.

Protože mi poslední dny poměrně splývají v jednu ucelenou nudnou masu ležení a studování stropní struktury, nejsem si jist, při čem přesně k tomu mohlo dojít. Výsledkem nyní bohužel je, že i přes půlhodinové ranní protahování při chůzi kulhám, což mám obavu se brzy projeví opět na nyní již zase funkčních zádech. No není to k zblití? No já vím, že vám jsou moje problémy ukradené, aby taky ne! Ale co mám dělat?

Také jsem si v důsledku neustálého polehávání úplně přetočil denní a noční režim, což mě mrzí možná ještě víc. A aby toho nebylo málo, tak si nejsem jist, který je dnes den. Pondělí? Středa? Neděle? Nevím. Je to smutné, protože víkend trvá jen dva dny, to si ještě pamatuji budu se muset nějak dopravit do práce po zbylých pět dní. Jak k tomu dojde, to je zatím ve hvězdách.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *