Blogpost, který se záhy zvrhne v nenormální – nečtěte!

Tak, ptáka bychom měli z krku, co dál? Přestože se předchozí věta dá chápat všelijak, hovořím zde o ptákovi z článku předešlého, to jen, aby především vilným ženám bylo jasno, o čem je řeč.

Dnes jsem byl nakupovat. Za poslední peníze jsem sobě koupil 45,08 litrů benzínu a autu jsem naježil 30 deka pikantního boku s česnekem. Nebo tomu bylo naopak? Těžko říct. Také jsem si koupil meloun.

Poměrně jinou zábavu činili toho času v nedaleké zatáčce před Vídní čtyři chlapci – Buk, Blb, Čuk a Gek ve věku šest, devět a čtrnáct let. Tito se rozhodli umístit Geka do kufru a zatímco se druhý nejmladší rozhodl vůz odřídit. Jaký byl důvod jejich zábavy zůstane záhadou podobně jako nekonečný rozpočet českých státních úřadů.


Záznam z vnitřku vozidla odhalil výtržníka přímo při činu…

Protože jsem předchozích aninevímkolikdní strávil čuměním do monitoru v podstatě veškerý pracovní, volný, nevolný, nepracovní i jakýkoliv jiný čas (ano, uznávám, je to hloupé) a to veskrze prací a nikoliv stahováním diskutabilních obrázků pro dospělé či adolescenty, rozhodl jsem se vzít sobě v neděli volno.

Strávil jsem ho, jak jinak, v mírné agónii snů podivných. Rozhodl jsem se totiž spát. A protože už jsem chronicky pokažený a nevydržím už z těch či oněch důvodů spát celých osm či deset hodin vkuse, jak tomu bylo v minulosti dávné, různě jsem se budil a převaloval a vždycky se mi v mezičase zdály dost hrubě podivné sny.

Zdálo se mi o věcech, který příliš nedávaly smysl a dost si z nich kupodivu také pamatuji, což je… neskvostné. V jedné části jsem dokonce po jedné kamarádce požadoval handjob při cestě vozem, což by nebylo podivné, kdyby s tím nesouhlasila! Kterak nestoudné, fuj, ani to tu raději nebudu psát. Tak, vidíte, vše jsem smazal. Nebo ne? Možná je to jen ve vaší hlavě! La cabeza! To je hlava. Nejspíše.

Možná přecijen ten spánek jako možnost relaxace nebyl nejlepší nápad, jenže kde vzít na cokoliv jiného a nekrást, což je nyní moje jediná alternativní možnost? Kdoví, až pitva ukáže pravdu.

Což mi připomíná, že jsem původně zvažoval jít na procházku. Jakože pěšky, jen tak, ven. Jakkoliv se mi takový nápad jevil jako nereálný, až přímo děsivě alternativní k normálnímu stylu života běžného poustevníka žijícího v mrňavém devět plus jedna, zcela reálně jsem ho považoval za realizovatelný do chvíle, než jsem vyšel ven, nadechl se čerstvého vzduchu a hned za brankou zavrávoral a malinko se zhroutil na zem.

Asi to udělalo celkem dojem, protože holčička od poblíž se venčící rodinky pronesla: „Mamí, ten pán je opilý, že?“ Zamračeně jsem se snažil zvednout, když tu na mě postarší pán venčící pejska, možná měl jen hůl, nevím jistě, hovoří: „Jste v pořádku?“

Nejsem! Chtělo se mi zakřičet. Nejsem a nikdy už nebudu! Já si tenhle zkurvený život nevybral tak zcela a úplně dobrovolně. Protože tak zkurvená (před)volba nebyla ani ta Sofiina, natož ta moje! Ale protože jsem nechtěl zabředávat do filozofických debat o svém životě s neznámým kolemjdoucím s hůlkou či psem, pouze jsem pronesl „jo, asi jo“.

Předchozí odstavec by neměly číst děti v prenatálním věku; sprostá slova, která doteď slyšela jen jako podivné dunění a mumlání, by je mohla na tento svět přivést již ve stavu lehce poškozeném.

Každý, jehož život se již scvrkl pouze na blikající nepřívětivou plochu značky Samsung, by měl vědět, že se z něj jednoho dne stanou banány či oříšky, jak praví občané spřízněných kmenů anglosaských. A pokud jste předchozím větám nerozuměli, pak vězte, že to není zase tak důležité.

Share

7 Responses to “Blogpost, který se záhy zvrhne v nenormální – nečtěte!”

 1. Jo a ten meloun jsem si koupil jen poloviční, celý jsem si nemohl dovolit, přestože byl ve slevě za čtyři a půl koruny za kilogram. To jen pro dokreslení vaší představy o množství melounu, které jsem zakoupil.

 2. Už si i sám píšu komentáře pod své články…

 3. To je smutné! 🙁

 4. To je přinejmenším … podivné. Zvláště, když žádná jiná existence nekomentuje tvoje „choré“ dílo 🙂 Tipuju to na to, že bys ten handjob potřeboval (a ne jeden).

  A jeden dotaz: proč je nutno naplnit email, když tam napíšu stejně jen spamkoš.

 5. Já bych řekl, že handjob potřebujeme všichni, v opačném případě by to bylo dost zvláštní a nepochopitelné.

  E-mail je nutno vyplnit přeci z důvodu, kdyby se mi profil dané ženy na amateri.cz líbil a chtěl bych ji kontaktovat!

 6. Pravdu díš

  Jo takhle tak to jsem z obliga, můj profil na amteri.cz je jeden z nejskrytějších.

 7. No já stejně kumuluji profily pouze od žen. Ty mužské skrývají až příliš mnoho… alternativního obsahu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *