Předem říkám, že… anebo vlastně nic!

Dal jsem si včera nějakou bio čokoládu a bylo mi po ní lehce blivno. Leč, dobrou zprávou budiž, že jsem to vydržel a nepodíval jsem se na ní ještě jednou. A v čem se taková bio čokoláda liší od obyčejné čokolády? Obyčejná čokoláda má na štítku napsáno: „Obsahuje kakaovou hmotu“. Kdežto bio čokoláda: „Obsahuje bio kakaovou hmotu“ a stojí dvakrát tolik. Toť vše.

Teď, když víte, jaký je rozdíl mezi normální ládoučoko a bioládou, můžete vklidu spát. Nikolivěk tak já, neb já pro vás musím řešit další z řady tuhých dilemat, problémů a povinností. Například díry.

Rádi byste velkou díru?

Některé díry v zemi jsou stejně tajemné jako Klub seniorů – středisko osobní hygieny na Praze 1. Nikdo neví, jak přesně vznikly, ani jakou mají funkci, ale jsou tady a lidé kolem nich chodí každý den.

Posedlost dírami zejména v teenage věku není rozhodně neobvyklá. Ale co když je člověk posedlý dírami i později? Inu, je to přeci také naprosto normální. Pohleďte sami zde na pikantní obrázky velkých děr.

Z nabízených děr mě zaujala nejvíce díra přezdívaná Glory Hole. Koho také zaujala, mám pro něj malý velký obrázek malé velké impozantní díry.

Ještě dodám, že glory  hole se přes google obrázky občas dost špatně hledá a překvapivě ve výsledcích nenaleznete ani žádné golfové hole.

Když už tady tak otevřeně mluvíme o dírách, nemohu si nevybavit operační systém linux (nebo windows? ha! flame!), ale předně učebnici přírodovědy (či přírodopisu) pro pokročilé, kterou jsem v dobách dávných omylem brouzdal (obal sliboval něco daleko zajímavějšího uvnitř, proto jsem ji otevřel) – každopádně tam psali o nějakém snad druhu korýše, v jehož řitním otvoru permanentně žije rybka. Prostě taková rybka-kariéristka. Trochu mi to též připomnělo jednoho kolegdu z jedné firmy. Jmenovat ho nemohu, protože jak správně naznačila jistá kartářka někde níže, mohli by mě za to v americe zavřít až zčernám (a ve vrcholném středověku by mě dali číst bibli v originále nebo podobný druh mučení, fuj!).

Losi rozhodují 

A když jsme u těch postižených a zvířat – tuhle jsem četl, že los rozhodl o tom, že češi se v kvalifikaci MS 2010 určitě utkají s Finskem, Ukrajinou a Belgií. Chápu, že některé ty fotbaly jsou určeny výhradně pro méně inteligentní sadu populace, ale přece jen mi přijde přehnané, aby nějaký jelenovitý savec rozhodoval o osudu tak dozajista nákladné soutěže. Ale kdoví, třeba tam takhle rozhodují o všem…

Distributor kabelového internetu chystá novinku

Jak je tomu u korporátních celků zvykem, i letos nám společnost nabízející kabelový internet naježí něco pěkného pod smrček. Tentokráte se pan mluvčí Jahoda nechal slyšet, že firma přichystala překvapení s názvem vracení ztracených paketů. Jedná se povětšinou o pakety, o které zákazníci přišli v důsledku špatné konektivity v minulém roce. Za předminulý rok se prý vratky nechystají.

Inu, máme se na co těšit a to je tuze dobře.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *