V jistém plátku se podivují, že nějaký vořežprut se svou dcerosynem ulovili na růžový prut z krabice od Barbie nějakou rybu, co měla osmdesát čísel… Přitom si pravděpodobně vůbec neuvědomují, že udice, tedy prut, je pouze kus ohebného klacku, který nemusí ani být nutně ohebný; stačí k němu přivázat špagát s drátkem a voila – máte udici. Jak prosté. Pro někoho nepochopitelné. Chm.

Podobné je to s agresivitou na nedávných hřištích olympijských. Už dokonce v soutěži jako je taekwondo se lidé perou! No fuj, styďte se!

To u nás je to jiné kafe. Zemědělci, kteří vesměs dostávají od státu nesmyslné dotace na svá políčka, aby mohli prodávat své produkty do zahraničí, si stěžují, že od nich mlékárny vykupují mléko v ČR příliš levně. Hmm. A někdo je snad nutí to prodávat za tyto ceny?? Toto je snad jediný pošahaný obor, který spolu s retardovanou politikou zakrsl třicet roků zpět v socialismu a podle toho se i chová a vymrčuje si pravidla. Fuj!

Naproti tomu krásně kapitalisticky se zachovala jistá firma, která zahájila prodej necek na kolečkách (rozuměj koleček/trakařů) pod názvem „off road kočárek“ (čti ofrout kočárek). Je to krásné, neboť tento nesmysl na budování svalstva trapézového a prohlubování kyfózy osvěží trh s trakaři a umožní tak některým lidem být ještě více cool a in (čti kůl a in).

A závěrem jedna milá rada pro všechny náruživé trestné činy páchající jedince:

Pokud se chcete vyhnout pobytu ve věznici a zároveň plánujete nějaký zločin (vraždu a podobně), hodně jezte! Až dosáhnete váhy zhruba půl tuny a nebudete moci projít dveřmi vlastního domu či bytu, policie vás nebude moci zatknout a voila – jste volní v rámci vlastního domu. Skvostné.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *