Australan co maluje obrázky penisem

Chcete vidět australana, který maluje obrázky svým vlastním penisem? Chcete? Já ne, takže odkaz na něj zde nehledejte.

Neberte to ovšem tak, že bych snad měl cokoliv proti australanům či snad penisům! Australský přízvuk se mi celkem líbí a na meetinzích vídávám penisy docela často a příčí se mi to jen lehce. Ale blivno tam přece jen bývá, proto penisy nebrat.

Jak zatahuje, co? Hehe. Salát. Mimochodem – vidíte jak tragicky vypadá slovní tvar meetinzích? Jak krásně se tkví krásné české slovo schůzích. Pojďme tento výraz společně používat a zažijme tu extázi z dobrého pocitu při znovuobrození českého jazyka!

Ale o tom nyní nehovořme. Hovořme o něčem jiném. V poslední době vídám ve statistikách návštěvnosti až podezřele mnoho návštěvníků z giganticky zlé sítě fejcbuk! Facebook je zlo, kdybyste to náhodou nevěděli. Šíří se to jako kapavka v anglické pobřežní vesnici… což mě připomíná úplně jiné téma:

Čůráte si na mobil?

Ne? Pak jste asi docela normální. Pokud ovšem snad ano, pak vězte, že celý velký tým vědců vynaložil skorem 70 milionů korun českých na to, aby váš vysněný fetiš dotáhl na světovou úroveň. Nevěříte? Posuďte sami a čurejte na to.

Teď mě napadá, že má nadřízená si nedávno stěžovala, že ji po nasáknutí vodou přestal plně kvalitně fungovat mobilní aparát. Koincidence? Hmm.

Jezdíte podle navigace?

Ano? A stalo se vám, že jste se už třeba i navzdory jejímu použití poněkud ztratili? Pak vězte, že to s vámi není zase tak strašné – stává se to totiž i daleko lepším oddílům s mnoha svaly a tuhou mozkovnou lebeční. Třeba polští vojáci (jak jinak) mají v afghánistánu špatnou navigaci – tato jim ukazuje že jsou v africe. Kdoví jak to je, v polsku není nic moc jistého. Co mě však na článku pobavilo asi nejvíce, byl jeho závěr, který zní:

Není to jediný případ, kdy moderní navigační technologie způsobují problémy. Minulý týden nikaragujští vojáci obsadili kostarické město a vztyčili nad ním vlajku, protože Google Maps jim ukazovaly, že se stále nacházejí na území Nicaraguy. Země nyní viní Google za vpád, který zvýšil napětí v oblasti. Krizi se snaží řešit Organizace amerických států a OSN, uvádí server popsci.

Aber, das ist normal, ja? Huh.

Pod článkem zase psali, že za kop do rozkroku, který vedl k amputaci údu (ano, toho údu), dostal policista podmínku. V Rusku. Kde jinde vás mohou téměř beztrestně zbavit schopnosti se rozmnožovat (nebo alespoň se rozmnožovat tím veselejším způsobem) a ještě se o tom chlubit v novinách. Chm.

A tohle se zase stalo u nás:

Zloděj prchal přes ploty, policista chytře použil otevřenou branku

„Pronásledující policista si na rozdíl od nepřemýšlivého pachatele všiml, že vedle plotu, který muž právě přelézal, je otevřená brána, pachateli nadběhl a pomocí hmatů a chvatů jej povalil na vozovku a nasadil mu pouta,

Udatný to cistapoli! To je prostě krásný příběh. Jeho zfilmování by se mohl ujmout kupříkladu troška zdenek. Vidím to úplně živě: Hrdinný muž zákona za zvuku dramatické hudby obíhá pletivem obehnaný statek, ozývá se mlasknutí facky a zloděj ryje držkou takříkajíc v zemi. Hmmm. To by mělo jistě úspěch alespoň jako dva kameňáky dohromady, ne?

Pokud by vás to zajímalo, tak venku prší. Ano, bez diakritiky je to zajímavé, ale v reálu tam skutečně chčíje a to tak, že tragicky. Úplně to odráží bohapustou atmosféru areálu, kde nyní pracuji pod krutou nadvládou firemního korporátu. Musel jsem dnes sníst jednu celou tabulku čokolády, aby mi bylo lépe. Nestalo se tak však a tudíž je mi akorát blivno a ještě jsem navíc poněkud mrzutý. Chm. Škoda.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *