Aquapark v brně

Brněnští radní, plně vědomi si toho, že v roce 2012 skončí svět, začali megalomansky plánovat jako husák v posledních letech své vlády, aby medem a sliby zatláskali nenasytné huby voličovy a chystali se schválit aquapark. LEČ! Když zjistili stav financí, kdy jedna kapsa prázdná, druhá kuřecí, rozhodli se na to jít od lesa. Řekli si: „inu, volič je tuze hloupý, půjdeme na něj zezadu, velmi pomalu a tak ho oblafneme“ a tak se i stalo.

aquapark

Schválen tedy nebyl aquapark, alébrž, pozor, aupark! A to důmyslně se zdůvodněním, že se jedná o specifický druh aquaparku bez vody, kde lidé mohou bujaře se veselit, skákat šipky a všechno, jen základem není voda, nýbrž výraz „au“, který zazní zejména při dopadu na tvrdou bezvodnatou zem.

Především tak lidé, které víla inteligence nezasáhla příliš prudce, si budou myslet, že se jedná o speciální druh aquaparku a budou mlčky další zbytečné stavbě přihlížet.

Na druhou stranu – co je to vlastně takový aquapark? V podstatě nákupní centrum s vodou. Je tam možná o něco méně načůráno, než v zákoutích běžných nákupních center, ale sekanou v housce uvnitř naleznete také a haldy a haldy lidí jakbysmet. Pročež možná ten plán není tak úplně marný. Inu, nechme se překvapit.

Pro dokreslení názoru veřejnosti jsem použil google. Statisticky lze říct, že většina lidí na světě hledá jen jedno:

A ti co nechtěji umřít, ti jsou očividně mylně šťastní a chtějí si zpívat. Další místo zabírají lidé naivní, kteří chtějí, aby je chtěla i ona/on a seznam uzavírají infantilní entity, které chtějí sladkost nebo jít někam a sami nevědí ani jak to správně nafrázovat.

Všeobecně to lze shrnout následovně: Pokud by více lidí bylo po smrti a zpěváci by dokázali správně vyslovovat, nebylo by potřeba již téměř ničeho. Krásná představa, což?Nyní se můžete kochat frázemi vedoucími právě sem:

aquapark
aqua park
fotos de aquapark
aquapark brno
imagenes de aquapark
aquapark resimleri
aquapark RESMİ
aquaparks
aquaparky
brno aquapark


Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *