Angrešt fail, putin plácá obrázci a další nesmysly

Kdesi jsem se dočetl následující stať:

Čeští sadaři skončili s pěstováním angreštu. O ovoce, které v minulosti šlo hlavně na vývoz, není na trhu zájem. Loni pěstitelé poprvé v historii vykázali v kolonce sklizně angreštu nulu. Ještě před 20 lety sklízeli až 1000 tun ročně. Pak šla produkce tohoto ovoce stále dolů až na předloňských devět tun. Angrešt se dál pěstuje již jen v zahrádkách.

Bodejď, angrešt je taky hnusnej jak michail jackson bez mejkapu. V důsledku toho také pochybuji o pravdivosti tvrzení, že by se kdy skutečně vyvážel. Dle mého názoru se angreštové bobule plnily pervitinem a distribuovaly po tunách z této omšelé země, kde strdí ni mléka již toliko na vývoz nepozbylo. Leč, mohu se mýlit.

Mezitím kdesi za uralem:

„Vláďo, pusť nám plyn. Nám zima“, žadoní Viktor. „Plyn nět Viki, plyn došel“, odvětí Vladimir, ale záhy povzbudivě dodává: „ale namaluju ti tématický vobrázek, chceš?“

 O patnáct minut později:

Tadáá! Mráz na skle (snad).

Oč méně shledávám v uvedené malbě uměleckého talentu, o to více dávám putinovi za pravdu, že skutečně smysl pro absurdní humor. A tedy thumbs up, mazale!

Že tom cruise nepatří úplně k nejbystřejším je zřejmé každému, kdo ho viděl ve filmu, kde zrovna neběhal (žádný takový není). Každopádně nyní se tento takyherec nechal slyšet, že natočí film o letadle, které nedávno přistálo u New Yorku tak nějak naštorc a všichni se strašně divili tomu, že pilot prostě dělal svou práci, za kterou byl placený. Vzpomínáte?

Tak na takový film jsem skutečně zvědav, neboť už od pohledu to vypadá na poměrně solidní velkofilm podle skutečných událostí – posuďte sami: letadlo startuje z letiště, zhruba za pět minut vletí za zvuku dramatické hudby do motoru hejno ptactva. Následuje scéna z kokpitu, kde hlavní i pomocný pilot se na sebe ušklíbnou, zavrčí do vysílačky „houstone, máme problém“, krátký záběr na paniku v letadle, dramaticky padající zařízení pro dýchání, další záběr na piloty, další úšklebek, záběr na knipl směrem dolů a přistání na vodě za zhruba dvě, tři minuty maximálně.

Když to půjde dobře, vidím to tak na patnácti-, možná dvacetiminutový velkofilm a to včetně závěrečných titulků a záběrů z vystříhaných scén. To i trailer na to bude delší.

Alespoň se tedy nepouští do malování, kluk ušatá.

Share

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *